میدان پیازا در باتومی

میدان پیازا در باتومی

این میدان یکی از زیبا ترین مکان ها در باتومی است و نامش نیز بیان گر این موضوع می باشد، این مکان یک محل ایتالیایی بوده وکمی غیر هم جنس با سایر اماکن گرجستان می باشد.این میدان فضایی در حدود 5700 متر مربع را پوشش داده است و توسط مجتمع پیازا، که شامل یک هتل، دو رستوران، کافه ها و میخانه است، احاطه شده ایت. معماری این مکان از موزاییک و هنر رنگ آمیزی شیشه ای تشکیل شده است. موسیقی زنده در این مکان بصورت روزانه و در کافه La Brioche برپا می گردد و این میدان معمولا میزبان کنسرت های نوازندگان مشهور جهان در دیدار از باتومی می باشد.

piazza1

یکی از مکان های زیبا در لیست جاذبه های گردشگری باتومی میدان پیازا (Piazza Square) است .این میدان که یکی از پر طرفدار ترین و شلوغ ترین مکان ها در باتومی است حس یک شهر اروپایی را القا میکند .

میدان که مساحتی حدود 5700 متر مربع دارد ، مجموعه ای از انواع رستوران ها ، هتل و کلوپ ها و مکان های تفریحی را در خود جای داده . در جای جای میدان میتوانید بود محسور کننده قهوه تازه را استشمام کنید . همچنین کافه بار café La Brioche هر شب برنامه موسیقی زنده دارد . پیشنهاد میکنیم چنان چه به تور باتومی رفتید حتما نزدیک به غروب به این میدان سری بزنید و در کافه های آن قهوه یا نوشیدنی تازه ای میل کنید .

piazza2

میدان که به سبک موزاییک و شیشه تزئین شده یکی از شیک ترین و با کلاس ترین مکان های شهر است . برای دسترسی به میدان پیازا کافی است از خط اتوبوس شماره 10 یا 15 استفاده کنید هر دو در میدان پیازا ایستگاه دارند .

گرجستان

پست های مرتبط

شهر سنگی واردزیا در گرجستان
موزه قوم نگاری فضای باز
صومعه جواری در گرجستان
مجمتع صومعه گلاتی در گرجستان

پاسخی بگذارید